Publiczna Szkoła Podstawowa SPSK im. św Faustyny w Milówce

28 sierpnia 2020 13:02 | Aktualności

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/2021

We wtorek 01 września 2020 roku rozpoczynamy rok szkolny 2020/2021.

O godzinie 9.00 w kaplicy odprawiona zostanie Msza św. w intencji całej społecznosci Publicznej Szkoły Podstawowej Stowarzyszenia Przyjaciół Szkół Katolickich im. św. Faustyny w Milówce.

W kaplicy dzieci od 4 roku życia i dorośli mają obowiazek noszenia maseczek ochronnych.

Po Mszy św. dzieci z oddziału przedszkolnego i ich Rodzice pozostają w kaplicy na spotkanie z wychowawcą i nauczycielami.

Uczniowie  z klas od I do VIII bedą mieli spotkania z wychowawcami w szkole.

Po Mszy św. do budynku szkoły wychodzą w pierwszej kolejności dzieci z klasy I, II i III, a po 15 minutach uczniowie z klas IV, V, VI, VII, VIII.

Po wejściu do szkoły na korytarzu szkolnym wszyscy mają obowiązek dezyfekcji rąk. W czasie spotkań organizacyjnych w szkole nie wymaga się zakładania maseczek ochronnych.